svatební fotograf

Svatební fotograf Hradec Králové

Pokud hledáte svatebního fotografa v Hradci Králové, jsem tady pro vás. Hradec Králové je moje rodné město. Nojo, tak už je to venku, jsem rodilý Mechovák. V HK jsem prožil celé svoje dětství a mládí až po maturitu. Hradec, krásné město pod Bílou věží, ve mně zůstane navždy srdeční záležitostí, městem, kam se stále rád vracím, a to nejen kvůli focení svateb.

Místa na svatbu v Hradci Králové

V Hradci Králové jsem fotil svoji první svatbu, bylo to tenkrát v obřadní síni domu U Špuláků na Velkém náměstí (hned vedle schodiště Bono publico). Od té doby jsem fotil svatby i v dalších oblíbených místech HK a okolí. Svatební obřad si můžete domluvit například v královéhradeckém Muzeu východních Čech na Eliščině nábřeží, v barokním hotelu Nové Adalbertinum nebo na Šrámkově statku v Pileticích.

Hradečáci budou znát i další zajímavá hradecká svatební místa, pár tipů pro inspiraci:

Svatba v Hradci Králové
Svatba v Hradci Králové

Svatební focení v parcích Hradce Králové

Pro svatební fotografie jsou skvělé parky. Hradec je město zeleně, takže o parky není nouze. Snad nejznámější jsou Jiráskovy sady přímo na soutoku Labe a Orlice. Svatební obřady se tam konají ve velkém altánu. V „Jiráskáčích“ jsou romantická zákoutí, záhony květin, fotogenické cestičky a klid. Několikrát jsem fotil svatby i v Šimkových sadech, které po rekonstrukci v roce 2013 hezky prokoukly. Piletický potok tady už dávno neteče, ale uprostřed Šimkových sadů je rybník s ostrůvkem, zajímavé břehy vodní hladiny a lávky. Sady jsou tak velké, že se tady vždy najde místo pro nerušené focení nevěsty a ženicha, cizí lidé vás nebudou zvědavě okukovat.

Pro portrétní svatební fotky jsou hodně populární i jižní terasy (mezi Velkým náměstím a zimním stadionem), jsou tam k vidění typické hradecké červené cihly, taky fontánky, schodiště, pergola a zastřešený altán. Ideální pro různorodost vašich svatebních fotografií.

Místa na svatbu v Královéhradeckém kraji

V okolí Hradce Králové jsou další oblíbená svatební místa. Mezi nej místa na svatbu patří zámek Hrádek u Nechanic, zámek Opočno, Náchodský zámek a hospitál Kuks. Nesmím zapomenout na hrad Kunětická hora, domácky Kuňka, který je na půli cesty mezi nádherným Hradcem a perníkovými Pardubicemi :-) Svatby jsou samozřejmě pěkné i v dalších okolních městech jako jsou Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Hořice, Jaroměr, zámek Potštejn, Chlumec nad Cidlinou (zámek Karlova Koruna) a další.

Svatební fotograf Hradec Králové
Jako svatební fotograf jsem v Hradci Králové fotil poprvé v domě u Špuláků

Svatební fotograf Hradec Králové – ceník

Aktuální informace k cenovým nabídkám najdete v ceníku svatebních fotografií.

Svatební fotograf Hradec Králové – recenze

Klikněte a přečtěte si moje doporučení od minulých zákazníků.

Další tipy ke svatbám v Hradci Králové

Prázdninové svatby jsou v Hradci Králové oblíbené

Máte nějaké další tipy na místa svateb v Hradci? Dejte vědět v komentáři.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments