svatební fotograf

Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou

Jsem svatební fotograf a fotím i v Chlumci nad Cidlinou. Když se řekne svatba v Chlumci n. Cidlinou, většině lidí se vybaví zámek Karlova Koruna, barokní stavba z první poloviny osmnáctého století. Z praxe svatebního fotografa znám místa, kde se tam oddává. Taky jsem ale fotografoval v přírodním areálu penzionu Alwin, kde svatba vypadá zase docela jinak než na zámku.

Zámek v Chlumci je pro svatební focení hodně vděčné místo, nabízí bezpočet možností, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Co se týká interiéru zámku, můžete se nechat vyfotit v zajímavém centrálním Sloupovém sálu i v okolních zámeckých pokojích. Schodiště před zámkem nabízí dobré podmínky pro svatební fotografie svatebčanů.

Pro další svatební fotky se v blízkosti zámku nabízí oranžerie s elegantními sloupy nebo kaple Zvěstování Panny Marie. Milovníci přírody najdou v areálu i dlouhou fotogenickou alej stromů nebo rybníček. Co víc si přát?

Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou
Svatební obřad této svatby jsem fotil v mramorovém sále (zámek Karlova Koruna, Chlumec nad Cidlinou)

Místa na svatbu v Chlumci nad Cidlinou

Váš svatební obřad může proběhnout v zámeckém mramorovém sálu, v loveckém salónku nebo v zámecké kapli. Další možností je venkovní sňatek před zámkem.

Svatby a svatební fotografování probíhá nejen v areálu chlumeckého zámku, ale i v obřadní síni radnice. Více o sňatcích najdete na oficiálním webu města Chlumec nad Cidlinou.

Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou
Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou – zámek Karlova Koruna

Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou – ceník

Aktuální informace k cenovým nabídkám najdete v ceníku svatebních fotografií.

Svatební fotograf Chlumec nad Cidlinou – recenze

Klikněte a přečtěte si moje doporučení od minulých zákazníků.

Další tipy ke chlumeckým svatbám

Nejsou svatby na zámku vaše krevní skupina? Zkuste romantický areál penzionu Alwin, místo sousedící s lesem a pastvinou pro ovečky:

Znáte nějaká další místa pro svatbu v Chlumci nad Cidlinou? Dejte vědět v komentáři.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments