svatební fotograf

Maximum Restaurant – svatba očima svatebního fotografa

Maximum Restaurant v pražských Třeboradicích vítá hosty malou cedulí a nenápadným zevnějškem. O to více překvapí vnitřní areál, který na zahradě nabídne kapacitu až 300 osob, uvnitř tanečního sálu 120 osob k sezení a na venkovní kryté terase 100 osob. V Restaurantu Maximum je možné uspořádat nejen svatební hostinu, ale i svatební obřad, který může být třeba přímo na zahradě, se slavobránou na mírně vyvýšené ploše.

Základní informace o Maximum Restaurantu
Název místa Maximum Restaurant Třeboradice
Adresa Slaviborské náměstí 20/1, 196 00 Praha 9
Oficiální web Informace o svatbách – Maximum Restaurant
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal
Parkování Až dvanáct parkovacích míst je přímo ve dvoře (když se vjede dovnitř mezi domy), další vozidla parkují v okolních ulicích.

Maximum Restaurant potěší svojí velkou rozlohou i děti, kteří se tu můžou naplno vydovádět. Ať už si zaskáčou na hradu nebo na trampolíně, nebo využijí houpačky a prolézačky, nebo jen běhají sem a tam – místo je pro děti perfektní, a to jistě ocení i jejich rodiče.

První tanec nevěsty a ženicha na zahradě Maximum Restaurantu.
První tanec nevěsty a ženicha na zahradě Maximum Restaurantu. Za zídkou je vidět věž místního kostelíku Nanebevzetí Panny Marie.

Svatební hostina může být venku, nebo uvnitř. Vnitřní prostory velkého tanečního sálu svým vzhledem nijak neohromí, ale proč hledat něco extravagantního, svůj účel jistě splní. Mimochodem fotí se v něm výborně, protože od světlých stěn a stropu není problém odrážet světlo blesku.

Svatební hostina uvnitř restaurace Maximum
Svatební hostina uvnitř restaurace Maximum

Restaurace je stranou od ruchu velkoměsta (patník severního pólu Prahy se nachází necelé dva kilometry odtud). Její uzavřený areál dává dostatek klidu a soukromí na pořádání svatby, která může mít až stovky svatebních hostů.

Cedule označující Maximum Restaurant
Cedule označující Maximum Restaurant

Umístění restaurace Maximum na mapě

Recenze na svatební akce v Restaurantu Maximum

Znáte Restaurant Maximum? Povězte nám svoji vlastní zkušenost v komentáři.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments