svatební fotograf

Radnice na Kladně – svatba očima svatebního fotografa

Snoubenci, kteří si přejí své chvíle svatebního obřadu zaznamenat v pěkném historickém prostředí, se mohou vzít na Kladně v radnici. Kladenská radnice je postavená v neorenesančním slohu v r. 1898, architektem byl Jan Vejrych. Po roce 2009 získala obřadní síň zrekonstruovanou podobu. Prosklený strop byl zazděný, místo toho se prorazily okna v boční stěně.

Základní informace o kladenské radnici
Název místa Magistrát města Kladno
Adresa náměstí starosty Pavla 44, 27201 Kladno
Oficiální web Informace o svatbách – radnice Kladno
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal

Na Kladně je kromě svatební síně možné zorganizovat svatební obřad i v zámecké zahradě, kde je při příznivých podmínkách výhled až na Říp.

Svatba v radnici Kladna
Kladenská radnice, kde sídlí Magistrát města Kladna. V nápisu pod korunní římsou stojí: Léta Páně 1897-1898 ze základů s pomocí boží vyzdvižen jsem.
Svatba v radnici Kladna
Na asymetricky postaveném štítu je umístěná socha rytíře od Antonína Poppa.
Svatba v radnici Kladna
Radnice má až zámecký charakter, sál pro svatební obřady má vysoké stropy a dřevěné obklady stěn. Triptychová malba v čele místnosti je alegorií hutnictví a hornictví, autorem je Adolf Liebscher. Obřadní stůl v místnosti má hydraulicky nastavitelnou výšku.

Umístění radnice Kladna na mapě

Recenze svateb v kladenské radnici

Byli jste na svatbě v Kladně na radnici? Chtěli byste tam mít svatbu i vaši vlastní svatbu? Dejte vědět, co si o tomto svatebním místě myslíte.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments