svatební fotograf

Hotel LIONS Nesuchyně – svatba očima svatebního fotografa

Svatbu jsem fotil i v Hotelu LIONS v Nesuchyni. Je to kouzelné místo, kde se svatební obřady pořádají na ostrově uprostřed velké zrcadlící se vodní plochy.

Základní informace o Hotelu LIONS
Název místa Hotel LIONS
Adresa Nesuchyně 31, 270 07
Oficiální web Informace o svatbách – Hotel LIONS Nesuchyně
Parkování V areálu hotelu je velké parkoviště
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal

Svatební obřad u Hotelu LIONS Nesuchyně

Svatební obřady se konají na ostrově, orientované jsou směrem k severu. Ostrůvek je zastřešený, takže svatebčané jsou skrytí před nelichotivým směrem slunečního světla svrchu. Jelikož je obřadní místo ve stínu, problémem mohou být jen přesvětlení lidé, kteří stojí mimo prostor stříšky, stejně tak přesvětlené pozadí nacházející se v dálce za ostrovem. Místo je pro volný pohyb fotografa trochu stísněné, není to ale nic hrozného.

hotel LIONS Nesuchyně
Kouzelné prostředí Hotelu LIONS – Nesuchyně. Uprostřed je vodní plocha s ostrůvkem, na kterém se konají svatební obřady. Ostrov je spojený s pevninou dvěma dřevěnými můstky.

Svatební fotografování v okolí nesuchyňského Hotelu LIONS

V samotném areálu si svatební fotograf může vyhrát s odrazy ve vodní hladině. Pěkný záběr určitě nabídnou dřevěné mosty přes vodu. Se stínem je to v areálu horší. Fotit se dá na ostrově pod velkou vrbou, další stromy ale v areálu nenajdete. Nesuchyně je však malá ves, takže stačí sednout do auta a ve chvilce jste v lese nebo na poli, cokoliv si přejete.

hotel LIONS Nesuchyně
Lvi jako hlavní symbol Hotel LIONS v Nesuchyni

Také jste už někdy byli na svatbě v Hotelu LIONS – Nesuchyně? Dejte vědět, jak se vám tam líbilo a jestli máte nějaké tipy ke svatebním fotkám v okolí.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments