svatební fotograf

Prague Dental Clinic – svatba očima svatebního fotografa

Při představě svatebního obřadu nás možná jako první napadne romantický zámek nebo pěkná zahrada, ale co takhle něco zcela netradičního? V srdci Prahy, ve čtvrti s bohatou historií a kouzelným šarmem, se nachází neobvyklé místo pro výměnu slibů - čekárna stomatologické ordinace s názvem Prague Dental Clinic. Proč si říct své ano právě tady?

Základní informace o Prague Dental Clinic
Název místa Prague Dental Clinic
Adresa Železná 490/14, 110 00 Praha – Staré Město
Oficiální web Prague Dental Clinic
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal

Unikátnost a originalita

Každý pár sní o tom, že jejich svatba bude jedinečná. Čekárna stomatologické ordinace představuje právě takové nevšední a originální místo, které se bude jistě odlišovat od ostatních svatebních obřadů.

Atmosféra důvěry a péče

I když se jedná o ordinaci, atmosféra v Prague Dental Clinic je vzdálená od klinické a studené. Naopak tyto neobvyklé prostory nabízejí příjemnou atmosféru.

Estetika na úrovni

Prague Dental Clinic zaujme svým vkusným designem. Zatímco spousta pražských obřadních síní je „ozdobená“ různými dataprojektory, červenými hasicími přístroji a dalšími estetickými nešvary, čekárna v Prague Dental Clinic se místo toho pyšní pěknými tapetami hotelového typu, parketami a stylovým lustrem, což dohromady vytváří elegantní prostředí, které poskytne pěkné prostředí pro svatební fotografie.

Centrální poloha

Pro páry, které chtějí, aby jejich svatba byla snadno dostupná pro hosty z Prahy, je centrální poloha v Praze 1 výhodou. Prague Dental Clinic ve středu města umožňuje dobrou dostupnost pro svatebčany, kteří přijíždějí z různých částí města.

Jak funguje rezervace?

Chcete-li si zarezervovat svatební obřad v Prague Dental Clinic, stačí se domluvit přes kontakty uvedené na webu stomatologického pracoviště. Místnosti jsou vhodné výhradně pro malé obřady o menším počtu svatebčanů, což vytváří intimní atmosféru pro novomanžele a jejich blízké.

Praktické tipy z pohledu svatebního fotografa

Orientaci svatebního obřadu je určitě vhodné zvolit tak, aby ženich s nevěstou byli otočení v průběhu svatebního obřadu tvářemi k oknům, tj. k dennímu venkovnímu světlu. Oddávající tak může stát zády mezi okny. Okna jsou orientovaná na severovýchod, takže ostré slunce zvenčí dovnitř nedopadá. V průběhu obřadu je vhodné ponechat lustr a lampy zhasnuté, aby nezpůsobovaly dvoubarevné nasvícení scény (barva denního světla zvenku má cca 5.500 K, barva žárovek má nižší „žlutější“ teplotu). Je vhodné, aby snoubenci při obřadu nestáli příliš blízko u oken, aby měl od nich fotograf/kameraman větší odstup a výsledný záznam tak vypadal lépe a bez nežádoucích perspektivních deformací.

schéma světla svatebního obřadu
Ideální směr a kvalita osvětlení není bohužel pro svatební obřady pravidlem. Naštěstí v Prague Dental Clinic se zápasu se světlem bát nemusíme. Více ke směru světla tady.
Svatba v Prague Dental Clinic
Čekárna ordinace Prague Dental Clinic pár minut před zahájením svatebního obřadu
Svatba v Prague Dental Clinic
Fotografie z průběhu svatebního obřadu, oddávajícím byl pastor z Apoštolské církve.
Svatba v Prague Dental Clinic
Svatba vyfotografovaná zezadu.
Svatba v Prague Dental Clinic
Černobílá fotografie se siluetami novomanželů. Pro fotografii mě zaujaly dlouhé okenní závěsy.
Svatba v Prague Dental Clinic
Dvojportrét novomanželů na pozadí vkusného vzoru tapet.
Svatba v Prague Dental Clinic
Místnost je laděná do tlumených barev, žádná divoká barva tak nenarušuje přirozenou pleťovku osob a díky umístění oken se dá snadno fotografovat i bez použití blesku.
Svatba v Prague Dental Clinic
Portrét nevěsty se svatební kyticí v křesle.
Svatba v Prague Dental Clinic
Snubní prsteny s květinovou výzdobou na oddacím stolku.
Svatba v Prague Dental Clinic
Svatební kytice nevěsty – fotografováno také v Prague Dental Clinic
Svatba v Prague Dental Clinic
I schodištní prostor budovy může sloužit pro zajímavé svatební fotografie.

Umístění Prague Dental Clinic na mapě

Recenze svateb v Prague Dental Clinic

Už jste někdy slyšeli o někom, kdo měl svatbu v čekárně ordinace? Bylo by to pro vás zajímavé? Co na to říkáte, líbí se vám takové řešení svatebního obřadu?

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments