svatební fotograf

Svatební fotograf Pardubice

Fotím svatby v Pardubicích. Pardubice jsou městem perníku, Velké pardubické a Zlaté přilby, mohou být ale zároveň městem pro vaši svatbu. Pokud plánujete svatbu právě ve východočeských Pardubkách, můžete mě mít za svého svatebního fotografa.

Místa na svatbu v Pardubicích

Tradiční trojicí pro pardubické svatební obřady jsou zámek, městská radnice nebo hrad Kunětická hora. Historická radnice na pardubickém Pernštýnském náměstí byla znovu otevřena pro svatby v roce 2019, po zhruba dvouleté rekonstrukci. Pardubice mají i svůj vlastní zámek, stojící v Tyršových sadech u soutoku Labe a Chrudimky. V zámku se obřady konají v rytířských sálech, případně v kapli. Svůj Rytířský sál pro svatby má i Kunětická hora, hrad na cestě směrem k blízkému Hradci Králové.

Zajímavou alternativou mohou být oddavky na výletní lodi Arnošta z Pardubic. Na lodi je možné uspořádat jak obřad, tak i svatební hostinu a večerní párty.

Svatba v Pardubickém kraji - zámek Slatiňany
Svatba v Pardubickém kraji – zámek Slatiňany

Místa na svatbu v Pardubickém kraji

V okolí Pardubic se ale nacházejí další oblíbená svatební místa:

  • Litomyšl – Myslím, že není potřeba představovat zámek Litomyšl, renesanční památku UNESCO. Tam se konala první svatba, které jsem se v životě zúčastnil. Ženil se můj strýc a já byl tenkrát ještě malé dítě, zatím bez foťáku :-)
  • Česká Třebová – V České Třebové je snad nejoblíbenějším místem na svatbu Bosenský pavilon v parku Javorka. Osobně jsem fotil svatební obřad v nedalekém kostele, ale v parku jsme pak nafotili párové fotografie nevěsty a ženicha. Je to park anglického stylu, se zelení, malými vodopády a pěknými stezkami.
  • Slatiňany – zámek Slatiňany je spojený nejen s koňmi, ale i se svatbami. Vyfotit se můžete nechat nejen v zámku, ale i v pěkném zámeckém parku, kde jsem fotil svatební obřad přímo na břehu rybníka.
  • Zámeček Klokočov a Sečská přehrada – v areálu Klokočovském zámku jsem fotil nejen svatbu, ale jednou jsem tam strávil i dovolenou. Vedle se rozprostírá vodní nádrž Seč, další zajímavé místo pro svatbu.
  • Svitavy
  • Ústí nad Orlicí
  • Chrudim
  • Lázně Bohdaneč

Svatební fotograf Pardubice – ceník

Aktuální informace k cenovým nabídkám najdete v ceníku svatebních fotografií.

Svatební fotograf Pardubice – recenze

Přečtěte si moje doporučení od minulých zákazníků.

Další tipy ke svatbám v Pardubicích

Máte nějaké další tipy na místa svateb v Pardubicích? Dejte vědět v komentáři.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments