Výzva ke sbírání svatebních jmenovek

Vážení svatební fotografové, vyhlašuji výzvu na rok 2020 a na následující roky. Kdykoli se dostanete na svatbě na hostinu, kde jsou na svatební tabuli rozmístěné jmenovky pro hosty určující zasedací pořádek, uschovejte si svoji jmenovku na památku.

Výzva svatebním fotografům ke sbírání jmenovek ze stolů

Výzva svatebním fotografům ke sbírání jmenovek ze stolů

Sbírejte jmenovky ze svatebních hostin!

Říká se, že svatební fotografie jsou to jediné, co po sňatku zůstane. Není to ale úplně tak pravda, protože zůstat mohou i jmenovky ve vaší sbírce :-) Čím dříve začnete vaši sběratelskou aktivitu, tím větším počtem zajímavých kousků se budete moct chlubit. Já sám jsem s touto sběratelskou činností začal až na samém konci roku 2019 a je škoda, že mě to nenapadlo dřív, protože jsem v minulosti viděl už spoustu kreativně vymyšlených jmenovek.

Sbírejte pouze jmenovky, na kterých je uvedené vaše jméno, případně označení „svatební fotograf“, „fotograf“, atp. Jmenovky svatebních hostů, ženicha ani nevěsty se nepočítají :-))

Na konci každého roku můžeme vyhodnotit, kdo ukořistil do svojí sbírky nejzajímavější kousek. Pokud se budete chtít pochlubit svými úlovky, pošlete mi fotky jmenovek, zveřejním je spolu s odkazem na váš web. Těším se na vaše letošní kolekce svatebních jmenovek :-)

ONLINE kurzy pro tebe: Nauč se upravovat fotografie!
Nauč se fotografovat svatby! Další workshop: 9. - 10. dubna 2022

Sdílejte prosím!

Štítky: , ,

Blog svatebního fotografa » Úvahy svatebním fotografům
3. 1. 2020, aktualizace 11. 7. 2021
Autor: Svatební fotograf Petr Doležal

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments