svatební fotograf

Výzva ke sbírání svatebních jmenovek

Vážení svatební fotografové, vyhlašuji pro nás výzvu. Kdykoli se dostanete na svatbě na hostinu, kde jsou na svatební tabuli rozmístěné jmenovky pro hosty určující zasedací pořádek, uschovejte si svoji jmenovku na památku.

Výzva svatebním fotografům ke sbírání jmenovek ze stolů
Výzva svatebním fotografům ke sbírání jmenovek ze stolů

Sbírejte jmenovky ze svatebních hostin!

Říká se, že svatební fotografie jsou to jediné, co po sňatku zůstane. Není to ale úplně tak pravda, protože zůstat mohou i jmenovky ve vaší sbírce :-) Čím dříve začnete vaši sběratelskou aktivitu, tím větším počtem zajímavých kousků se budete moct chlubit. Já sám jsem s touto sběratelskou činností začal až na samém konci roku 2019 a je škoda, že mě to nenapadlo dřív, protože jsem v minulosti viděl už spoustu kreativně vymyšlených jmenovek.

Sbírejte pouze jmenovky, na kterých je uvedené vaše jméno, případně označení „svatební fotograf“, „fotograf“, atp. Jmenovky svatebních hostů, ženicha ani nevěsty se nepočítají :-))

Na konci každého roku můžeme vyhodnotit, kdo ukořistil do svojí sbírky nejzajímavější kousek. Pokud se budete chtít pochlubit svými úlovky, pošlete mi fotky jmenovek, zveřejním je spolu s odkazem na váš web. Těším se na vaše letošní kolekce svatebních jmenovek :-)

svatební jmenovky na stůl
Moje poslední úlovky :-) Některé oblíbené vzory mám už z různých svateb vícekrát, ale občas přijde do sbírky zajímavý unikát! Tak co, která svatební jmenovka se vám líbí nejvíc?

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments