svatební fotograf

Stodola Herink – svatba očima svatebního fotografa

Dalším místem, kde jsem fotografoval svatbu, je stodola Herink. Stodola Herink stojí v obci Herink, nedaleko Prahy směrem na Benešov. Ve stodole Herink si můžete uspořádat svatební hostinu (kapacita 120 osob), ale i svatební obřad. Objekt je rekonstruovaný teprve před pár lety. Pro svatebčany je to příjemné místo se zahrádkou pro venkovní posezení i s dětským hřištěm, kde se zabaví i ti nejmenší hosté.

Základní informace o Stodole Herink
Název místa Stodola Herink Restaurant & Wine bar
Adresa Hlavní 7, 251 01 Herink
Oficiální web Informace o svatbách – Stodola Herink
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal
Svatba ve stodole Herink
Příjezd svatebčanů na parkoviště v areálu stodoly Herink
Svatba ve stodole Herink
Kovový logotyp s nápisem Herink na zdi pivnice

Svatební obřad ve stodole Herink

Svatba ve stodole Herink
Tato rozevírací vrata před pivnicí Herink mohou posloužit jako slavobrána pro svatební obřad, ale i jako dekorace pro svatební fotografování

Svatební obřad je možné zorganizovat na parkovací ploše v areálu. Osobně jsem v areálu fotil pouze svatební hostinu (svatební obřad a portrétní fotografie jsme měli zorganizované v Praze), takže parkovací plocha stodoly Herink byla zaplněná auty a k fotografování nepoužitelná.

Svatební hostina ve stodole Herink

Svatba ve stodole Herink
Svatební tabule v budově pivnice přichystaná na příjezd svatebčanů. Očima svatebního fotografa upozorňuji na to, že za ženichem a nevěstou v tomto uspořádání stolů se nacházejí pivní pípy a pohybuje se personál pivnice. Takže pozor na úhel fotografování, případně je potřeba pozadí maximálně vyloučit z hloubky ostrosti.
Svatba ve stodole Herink
Ve stodole Herink se nad hlavami nachází dekorace v podobě bicyklů

Svatební fotografování ve stodole Herink

Stodola Herink v těsném okolí nenabízí žádnou ohromující lokalitu pro svatební fotografování, náročnějším klientům proto doporučuji zajet na fotografování autem někam do vzdálenějších míst. Pokud se nechcete příliš vzdalovat, ještě v obci Herink byste mohli využít rybníček V topolech.

Menší skupinky svatebních hostů se dají fotografovat na dětském hřišti stodoly, proti pěkné stěně budovy pivnice, ale fotografovat několik desítek hostů pohromadě už může být oříšek.

Mimochodem nedaleko hospůdky Herink najdete další svatební místo: Park Hotel Popovičky.

Vaše recenze na stodolu Herink

Znáte stodolu Herink? Už jste tam někdy byli na jídle, na sklence vína, nebo dokonce na svatbě? Co vás tam zaujalo, máte nějaké tipy pro fotografování v okolí? Můžete se podělit o svoji zkušenost v diskuzi pod článkem.

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments