svatební fotograf

Restaurace Na Šancích – svatba očima svatebního fotografa

Pražská restaurace Na Šancích je tak trochu mojí srdeční záležitostí, protože se nachází v Horních Měcholupech, nedaleko mého bydliště. Často kolem ní běhávám a několikrát jsem uvnitř fotil i svatbu (to jsem ale vyměnil sportovní oblečení za sako) :-)

Základní informace o restauraci Na Šancích
Název místa Areál Na Šancích
Adresa Turínská 1494/1, 109 00 Praha 10 – Horní Měcholupy
Oficiální web Informace o svatbách – restaurace Na Šancích
Parkování Nepřehlédnutelné parkování přímo před restaurací
Svatební fotograf Svatební fotografie Petr Doležal
Restaurace Na Šancích - focení svatby
Restaurace Na Šancích – focení svatby

Svatby v restauraci Na Šancích

Na Šancích si můžete domluvit kompletní svatbu: venkovní svatební obřad, svatební hostinu i ubytování pro svatební hosty. Kromě hlavní budovy restaurace je k dispozici i oddělený salónek s kapacitou 20 osob, vhodný pro menší svatby. V salónku můžete hodovat a ve sklepní části můžete tancovat.

Když chci v salónku La Chance nepozorovaně vytvořit nějaké fotografie, nejde to úplně jednoduše, protože prostor je natolik malý, že každý můj pohyb je pro svatebčany snadno zpozorovatelný. Salónek se hodí pro komorní svatby.

Na Šancích Horní Měcholupy - svatba
Salónek restaurace Na Šancích Horní Měcholupy – svatba
Svatba v restauraci Na Šancích
Svatební hostina pro jinou svatbu v restauraci Na Šancích

Svatební fotografování v okolí restaurace Na Šancích

Restaurace Na Šancích a rekreační zařízení Hostivař jsou taková oáza uvnitř hostivařského lesoparku. Restaurace je tedy obklopená stromy a chatkami. U samostatných hotelových budov se nacházejí venkovní schodiště, kterými se přichází do ubytovacích pokojů 2. nadzemních podlaží. Můžete po schodišti vystoupit nahoru a odtud shora vyfotit skupinky svatebních hostů nebo v netradičním leteckém pohledu nevěstu a ženicha.

U restaurace se nachází také minigolf, fotbalové a tenisové hřiště. Pokud jsou nevěsta se ženichem náruživí hráči tenisu nebo minigolfu, můžou se nechat vyfotit i přímo v akci :-)

Kažodpádně pokud vám nejbližší okolí restaurace nebude k fotografování svatby stačit, můžete seběhnout až dolů ke břehu velké vodní plochy Hostivařské přehrady. Pro pány to nebude tolik obtížné, ale pozor na podpatky svatebních střevíců nevěst, v těch to moc nepůjde. Takže pro dámy boty na přezutí s sebou!

Zhruba 500 metrů od restaurace dojdete pěšky k dřevěnému molu na břehu hostivařské vodní nádrže. Ta je zde populárním místem. Těch patnáct minut chůze sice vyžaduje určité odhodlání, ale dokážu si představit, že se najdou některé odvážné nevěsty, které by to byly ochotné procházkou podél břehu ujít. Jenom nedoporučuji vydávat se tam v letních měsících, kdy je molo obsazené mnoha plavci.

Restaurace Na Šancích Praha
Restaurace Na Šancích Praha
Svatba v restauraci Na Šancích
Cedule se jménem restaurace Na Šancích

Recenze na restauraci Na Šancích

Dali jste někdy šanci restauraci Na Šancích? A pokud jste jí ještě šanci nedali, dali byste jí někdy v budoucnu šanci? Co na tohle svatební místo říkáte? Víte, kde se dají v okolí vytvořit nejlepší svatební fotky? Prozraďte to čtenářům do komentáře ;-)

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments