svatební fotograf

Světýlka rozzáří svatební den, ale i fotky ze svatby

Když se zeptáte stovky nevěst, co bylo na jejich svatbě nejhezčí, moc se toho nejspíš nedozvíte. Pravděpodobně byste dostali stokrát záplavu emocí a vyjmenovávání toho, co bylo tedy doopravdy nejhezčí. Kdybyste se ale zeptali svatebních hostů, od dětí po prarodiče, tak už by se možná shoda našla. Světýlka prostě rozzáří oči každého a světýlka na svatbě vypadají vždycky skvěle.

Co všechno můžete světýlky nazdobit?

Pokud s námi souhlasíte, světýlka milujete a budete chtít s nimi svatbu pořádně vyzdobit, určitě si začnete lámat hlavu s tím, co všechno můžete se světýlky nazdobit. Nejvíce bude samozřejmě záležet na prostoru, kde budete vaši svatbu pořádat, ale světýlka je možné použít jak v interiéru, tak i venku, takže se můžete v klidu řídit heslem, že fantazii se meze nekladou.

LED světýlka na svatbu
LED světýlka na svatbu

Co se týče vnějších prostor, tak určitě můžete nazdobit různé tůje, stromy, venkovní zdi nebo například ohraničit světýlky taneční parket. Jestli budete mít na svatbě také stan pro případ, že by počasí nechtělo spolupracovat, tak ho můžete krásně světýlky vyzdobit a až se setmí, bude v něm tak akorát příjemné světlo na klábosení a popíjení.

S vnitřními prostory je to vždycky těžší a máte tam víc omezení. Čím dál větší popularitě se těší stodoly a nejrůznější stavení vesnického rázu, kde budete mít značnou výhodu. Většina z nich má totiž přímo viditelné trámy, které jde světýlky buď jednoduše omotat, nebo je použít jako kotvící body a vytvořit světelný strop. Pokud to uděláte, budete z výsledku nadšeni vy i všichni hosté.

Světelný nápis SVATBA
Světelný nápis SVATBA

Kolik světýlek použít?

I když vždycky platí, že nic se nemá přehánět, tak u světelných řetězů to někdy může být na škodu. Pokud chcete mít výzdobu opravdu bohatou, neváhejte se odvázat a použít světýlek na svatbě hodně. Každý prostor je totiž možné vyzdobit buď jen symbolicky, nebo opravdu pořádně, a proto je dobré mít připravený pořádný arzenál světelných řetězů a dalších dekorací, které budete moct použít. A pokud už vám bude připadat, že je daný prostor nazdoben podle vašich představ, tak můžete najít další místa, která by ještě výzdobu snesla.

Světýlka ve stanu - připravená na svatbu
Světýlka ve stanu – připravená na svatbu

Sady světelných řetězů a svíticích písmen

Vytáhli jste světýlka, co máte doma na stromeček a zjistili jste, že to asi na vyzdobení svatby stačit nebude? Nejste první, ani poslední. Nyní pravděpodobně začnete hledat, jak situaci se světýlky vyřešit. Možností je více, ale pozornosti by neměla ujít půjčovna světýlek Světýlkov. Co v nabídce Světýlkova najdete?

Světýlkov má pro vás připravené 3 základní sady světýlek, které přesně odpovídají tomu, jak moc budete chtít nazdobit svou svatbu. Jsou pojmenovány jednoduše – Mini, Standard a Maxi. Co obsahují?

  • Mini – 110 metrů světelných řetězů a svíticí nápis Love
  • Standard – 400 metrů řetězů, nápisy Bar, Love, Svatba
  • Maxi – 1000 metrů řetězů (JEDEN KILOMETR) a k tomu opět nápisy Bar, Love, Svatba

Jakou sadu vyberete na vyzdobení své svatby, to za vás nikdo nerozhodne. Vždycky si ale změřte rozměry místa, kde budete chtít výzdobu umístit a spočítejte celkovou délku pro natažení řetězů. Většinou vás překvapí, že budete potřebovat více světýlek, než jste mysleli!

Svítící nápis BAR na svatbě
Svítící nápis BAR na svatbě

Jak to všechno dostanu na svatbu?

Už máte vybranou svou sadu světýlek, se kterou rozzáříte vaši svatbu a teď přemýšlíte, jak to všechno na svatbu dostanete? Nebojte, jednoduše.

Už při odeslání rezervace na světýlka zaškrtnete, jestli si chcete světýlka vyzvednout osobně na Praze 9, nebo jestli je budete potřebovat poslat do Zásilkovny kdekoli po České republice. Pokud budete vyzvedávat osobně, tak světýlka vždy dostanete ve středu nebo čtvrtek v týdnu před svatbou a v pondělí je poté vrátíte. Stejně tak je to i v případě Zásilkovny, jen s tím rozdílem, že je budete v pondělí zpět posílat.

Světýlka na svatbu

Vzhledem k tomu, že světýlka jsou vždy smotána, tak nezaberou ani moc místa. Například sada Standard je při osobním vyzvednutí uložena v přepravce o rozměru 60x40x27 centimetrů a v případě zaslání jde o dvě menší krabice. Stačí vám tedy vždy běžné auto.

Svatební osvětlení
Svatební osvětlení

Co přidat, když jste nároční?

Pokud chcete mít svatbu prostě dokonalou, nemusí vám ani sady LED světýlek a svíticích nápisů stačit. V takovém případě budete muset sáhnout po doplňkovém sortimentu. Tím nejžádanějším doplňkem jsou určitě žárovkové řetězy, které generují podstatně více světla, žárovky mají téměř 6 centimetrů a na fotkách vypadají prostě skvěle.

Druhou nejoblíbenější variantou jsou světelné láhve. Jde o čiré láhve, nejčastěji od vína, všechny poctivě vypité, zbavené etikety, vyčištěné a doplněné o LED světýlka. Pokud je umístíte na stoly, můžete si být jisti, že si je všichni hosté prohlédnou a budou se u nich cítit výborně.

Také se říká, že co je malé, to je hezké, ale co je velké, to je dobré. Nápisy, které jsou obsaženy v jednotlivých sadách, jsou právě ty malé a hezké. Jestli ale chcete opravdu velká svíticí písmena, tak není problém.

Světýlka jako dekorace na svatbu
Světýlka jako dekorace na svatbu

A co reference?

Kdo vám může líp poradit s tím, jaké dodavatele na svatbu vybrat, než novomanželé, kteří už svatbu mají za sebou? Nikdo.

Svatba je pro novomanžele událost sice příjemná, ale taky psychicky náročná. Proto Světýlkov vše zjednodušil tak, abyste neměli zbytečné starosti navíc, ale zároveň abyste byli maximálně spokojeni. Od roku 2019 jsme rozzářili desítky svateb, a i když doufáme, že nebudeme mít vracející se zákaznice a zákazníky, tak recenze nás vždycky potěší! Zatím si držíme čistý štít a budeme dělat vše pro to, aby to tak vydrželo!

Světýlkov recenze

Odebírat
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments