Individuální kurzy od svatebního fotografa

Chtěli byste se naučit lépe fotit nebo se zdokonalit v úpravě fotografií? Není nic lepšího, než se učit od profesionálního fotografa, který se focením živí. Nabízím individuální výuku řazenou do několika základních okruhů, všechny vycházejí přímo z mojí praxe svatebního fotografa. Pro začátečníky i pokročilé.

Konkrétní obsah a rozsah výuky spolu dohodneme na míru. Nemám žádné striktní požadavky na úroveň vstupních znalostí, rád předám svoje znalosti a zkušenosti jak úplným začátečníkům, tak i pokročilejším fotografům. Vybrat si můžete buď jediné téma, ve kterém se chcete posunout nebo i kombinaci více témat. Minimální doba výuky je jedna hodina, platí se za každou osobu. Při větších objednávkách vám dám hromadnou slevu. Výuku můžete zaplatit i jako dárek někomu blízkému, kdo do světa svatebního fotografování právě proniká nebo se chystá nafotit svoji první svatbu. Všechno prakticky, aby to mělo pro vás co největší smysl. Kontaktujte mě.

Tato oblast je zaměřená hodně široce a méně do hloubky, abyste získali hezký nadhled nad celou prací svatebního fotografa. Představím vám techniku, kterou používám, jak získávám klienty, jak s nimi hovořím, jak uschovávám fotografie, jak je upravuji, jak je odesílám klientům, atd. Pokud se chcete zaměřit vyloženě na svatební fotografování, obecný přehled pro vás bude hodně důležitý. Bližší informace a objednávka.

Spoustu z mých zkušeností a názorů můžete vyčíst také zdarma na mém blogu pro svatební fotografy.

Odběr
Upozornit na
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments